Wystawy
8.12.2018

Poranne ptaszki - zwiedzanie wystawy czasowej dla rodzin z dziećmi z autyzmem

Poranne ptaszki, W Polsce króla Maciusia, wystawa, dzieci ze spektrum autyzmu
fot. M. Starowieyska / Muzeum Historii Żydów Polskich

Poranne Ptaszki to bezpłatne wydarzenie dla dzieci ze spektrum autyzmu, w trakcie którego wspólnie z rodzeństwem i rodziną mogą zwiedzić wystawę "W Polsce króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości”. W trakcie wydarzenia  codzienny zgiełk, dźwięki i światła w muzeum są ograniczone, przez co tworzymy przestrzeń przyjazną dla dzieci wrażliwych na bodźce sensoryczne.

  • 8 grudnia (sobota), godz. 8:00-10:00, wstęp wolny

Po godzinie 10.00 muzeum jest otwarte dla wszystkich zwiedzających.

Przeczytaj przydatne informacje o zwiedzaniu Muzeum POLIN z dziećmi z autyzmem oraz specjalny przed-przewodnik po naszym muzeum.

W trakcie Porannych Ptaszków będziemy zwiedzać wystawę "W Polsce króla Maciusia. Na 100-lecie niepodległości Polski". Możecie skorzystać ze wsparcia naszych edukatorów i edukatorek, którzy przygotują animacje na wystawie. Zapewniamy przestrzeń do wyciszenia, dla tych z was, którzy będą potrzebowali zrobić sobie przerwę w zwiedzaniu.

W trakcie wydarzenia zapraszamy również do działań plastycznych. W specjalnie przygotowanych stanowiskach wspólnie z edukatorami będzie można własnoręcznie przygotowywać przypinki z własnymi imionami, a każdy z gości będzie mógł ozdobić drewnianą figurkę Króla Maciusia według własnego pomysłu. Warsztaty plastyczne będą odbywać się w Miejscu Edukacji Rodzinnej (na poziomie 0) oraz w zaaranżowanej przestrzeni w holu głównym.

 

UWAGA: Wydarzenie dedykowane jest wyłącznie rodzinom z dziećmi ze spektrum autyzmu. Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do rodzin z dziećmi poniżej 15 roku życia. Wymagana jest rezerwacja mailowa, liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 grudnia. Rezerwacja miejsc na adres e-mail: [email protected]

Zgłoszenie* powinno zawierać informacje: imiona i nazwiska osób, które wezmą udział w wydarzeniu, wiek dziecka/dzieci.

 

* Wysłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu funkcjonowania Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Administratorem danych osobowych jest Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN z siedzibą w Warszawie (00-157) ul. Anielewicza 6. W Muzeum POLIN został wyznaczony Inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez email [email protected], lub telefonicznie tel. 22 471 03 41.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.