Wystawy

28.09.2019

"Poranne Ptaszki" - muzeum przyjazne sensorycznie

Oprowadzanie dla osób niewidomych i słabowidzących na wystawie czasowejOprowadzanie dla osób niewidomych i słabowidzących na wystawie czasowejOprowadzanie dla osób niewidomych i słabowidzących na wystawie czasowejOprowadzanie dla osób niewidomych i słabowidzących na wystawie czasowejOprowadzanie dla osób niewidomych i słabowidzących na wystawie czasowejOprowadzanie dla osób niewidomych i słabowidzących na wystawie czasowejOprowadzanie dla osób niewidomych i słabowidzących na wystawie czasowejOprowadzanie dla osób niewidomych i słabowidzących na wystawie czasowej
Opis zdjęcia: W przestrzeni wystawy znajduje się grupa zwiedzających w słuchawkach i słucha opowieści przewodniczki. W tle za grupą widać artystyczne ilustracje nawiązujące do książki „W Polsce króla Maciusia", fot. Muzeum Historii Żydów Polskich

Bezpłatne wydarzenie dla młodzieży i dorosłych ze spektrum autyzmu, w trakcie którego będą mogli zwiedzić wystawę "Gdynia – Tel Awiw".  

28 września (sobota), godz. 8.00-10.00

W trakcie wydarzenia codzienny zgiełk, dźwięki i światła w muzeum będą ograniczone, przez co stworzymy przestrzeń przyjazną dla osób wrażliwych na bodźce sensoryczne.

Wystawa "Gdynia – Tel Awiw" zaprezentuje dwa miasta, które powstawały w analogicznym czasie, w latach 20. i 30. XX wieku i odegrały podobną rolę w historii obu państw – Polski i Izraela.

Więcej informacji o wystawie >>

30.07.2019