Edukacja

U króla Maciusia

Miejsce edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" to kolorowa i nowoczesna przestrzeń w Muzeum POLIN zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Można tu rysować, bawić się, czytać książki z bogatej biblioteki, czy muzykować. Dzięki przygotowanym materiałom i pomocom dydaktycznym, dzieci wraz z opiekunami odkrywają świat żydowskiej kultury, tradycji i historii. Tworzymy przestrzeń sprzyjającą budowaniu ciepłych i bezpośrednich relacji z dzieckiem, stymulującą do działania, rozbudzającą zainteresowania i pasje.

Dzieci (0-10 lat) wraz z opiekunami zapraszamy do wspólnej zabawy u Króla Maciusia codziennie (oprócz wtorków) w godz. 15.00-18.00 i w weekendy 11.00-18.00 (oprócz sytuacji, gdy organizujemy wydarzenia - urodziny, warsztaty itp.).

Sprawdź, w jakich godzinach jesteśmy dziś otwarci >>

 

Wejście jest bezpłatne (wejściówka do odebrania w kasie). Obowiązuje zmiana obuwia.

 

Biblioteka

Zawiera ponad 450 książek i filmów. Znajdziecie tu między innymi książki Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Jana Brzechwy, Stanisława Wygodzkiego, Themersonów ze wspaniałymi ilustracjami Franciszki Themerson, jak również pięknie wydane publikacje izraelskich, szwedzkich i francuskich autorek i autorów w języku polskim, angielskim i hebrajskim. W królestwie Maciusia możecie obejrzeć fantastyczne polskie i zagraniczne filmy o przygodzie i przyjaźni.

>> PRZEJDŹ DO KATALOGU BIBLIOTECZNEGO

 

Oprócz wspólnej zabawy w miejscu edukacji rodzinnej "U króla Maciusia" organizujemy: 

  • warsztaty rodzinne w weekendy – start godz. 11.00, dla dzieci 4-10 lat wraz z opiekunami, cena 30 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + opiekunowie, każde następne dziecko + 10 zł),
  • cykle spotkań dla rodziców z dziećmi 1-3 lat, cena 240 zł/ 10 zajęć,
  • warsztaty dla grup zorganizowanych (m.in. przedszkoli) – codziennie (oprócz wtorków) start godz. 10.15, cena 160 zł grupa,
  • urodziny "U króla Maciusia".

Informacje: +48 22 47 10 303

Zapisy: www.bilety.polin.pl

Dowiedz się więcej: ukrolamaciusia@polin.pl, www.polin.pl/ukrolamaciusia, www.polin.pl/urodziny.

Wychowawcy i rodzice zainteresowani otrzymywaniem informacji drogą elektroniczną mogą wpisać się na listę mailingową oraz dołączyć do grupy na Facebooku.

 

Partner